Suur.

Me kõik teame, et e-poe eesmärk on olla klientidele lähemal ja kättesaadav koguaeg, seega on ka Teie tooted ja teenused vaid paari kliki kaugusel paljudest inimestest.

Sisaldab.

Suur pakett sisaldab Teie poolt kirjeldatud Disaini loomist. Meie lisame kuni 100 toodet. Lisaks SEO valmidus ning seadistame kuni 10 emaili kontot. Vajadusel loome Teile ka ettevõtte logo. Tegemist on paketiga mille iga detail on 100% läbi mõeldud ja Teie etteantud disainile / visioonile kohandatud. Selleks, et igale lehe külastajale meelde jääda.

Järeltööd kuni 3h tasuta!

Kellele?

Suur pakett on hea valik ettevõttele kellel on enda visuaalne ettekujutlus sellest Disainist mida ta soovib enda e-poel näha.

Kiirus.

Suure paketi puhul soovime oma meeskonnaga saada parimat E-poodi just Teile seega võib võtta selle paketi üles seadmine natukene rohkem aega kui Väike või Keskmine pakett.

Efektiivsus.

Hea lahendus enda läbimüüki suurendada alustades enda uut e-poodi meiega. Võimalik kujundada iseenda E-poe disain millega enda uute ja vanade klientide pilke püüdma. Woocommerce on parim lahendus kergeks e-poe halduseks. Lihtne Tooteid ning nende suuruseid lisada. Lisaks ei pea pead vaevama allahindluste jaoks, woocommerce teeb selle su jaoks vajadusel ette ära. 

Võta ühendust

Telefon: +372 5678 5425
E-R 09:00 - 19:00, L-P 11:00 - 15:00

Võta ühendust