fbpx

5 Põhjust miks luua enda ettevõttele koduleht 2020 aastal

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

1. Koduleht on peamine ja kõige tähtsam koht, kust saada ettevõtte kohta infot.

Tänapäeval on see aina tavalisem, et visiitkaardi asemel jagatakse kodulehe aadress/domeen. Seega mida rohkem on kodulehel huvilise jaoks väärtuslikku infot,mis teda huvitada võiks, siis seda kauem veedab ta kodulehel aega, ning huvitub ta ka toodetest või teenustest sedavõrd rohkem.
Loe lisaks lähemalt: Milline on hea veebileht teie ettevõttele?

2.Tähelepanu & Silmapaistvus

See on üsna kindel et üksikud artiklid või uudised ei too soovituid tulemusi. Informatsiooni suurenedes kodulehel väärtus kasvab, mida mahukamaks ja mitmekülgsemaks see saab.

Soovitame end põgusalt kurssi sisuturundusega ja sa märkad, et veidi suurejoonelise nime taga ei ole keerulist tuumafüüsikat.

Ja nüüd tasuks konkurente läbi töötama hakata. Sealt ammutad kindlasti eristumiseks kasulikke ideid.

Kui Sul pole mahti selle üle juurelda, millest kirjutada ja millest mitte, siis küsi abi, meil on ideid! [email protected]

3.Blogi

Nagu Te võite hetkel näha tõstab ka antud postitus väärtust, sest me tunneme, et me saame siit selle informatsiooni mida me reklaamist ei pruugi saada. Kui kogu sisu, mida lood lähtub kliendikasust sealhulgas annab nõu, laiendab silmaringi, lahendab mõne probleemi, osutub see tulemuslikumaks kui ostetud reklaam.

4.Kodulehel oluliste märksõnade kasutusele võtmine parandab veelgi orgaanilist positsiooni otsingumootoris. 

Sinu valdkonna märksõnu, mida inimesed otsingumootorisse sisestavad, aitab tuvastada Google Analytics, programm on suhteliselt loogiline ja ei ole aja raiskamine. Küll, aga päris igast märksõnast ei aita, et leht tunduks usaldusväärsem google jaoks, sest seda märksõna peab olema eelnevalt sellel lehel või postituses ka kasutatud.

5.Kogemuste ja nõuannete jagamine näitab Sind oma ala eksperdina.

Alati leidub huvilisi, kes infot otsivad ja vajavad. Nende silmis tõuseb Sinu ettevõtte usaldusväärsus, kui Teil on kodulehel täpselt selline informatsioon, millele nemad vastst otsivad. Pole vist tarvis spekuleerida, kelle kasuks suurema tõenäosusega ostuotsus tehakse, kui kahe ettevõtte tooted on samaväärsed, aga üks ettevõte on lisaväärtusena ka avatud ning pakub tuge ja nõu – iga pisi asi mis annab kliendile lisaväärtuust võib ta panna otsustama esimese kasuks üle teise.

Mõtlemiskoht

Seega mõtle, kas sa jagasid hiljuti kellegile visiitkaardi, aga Teil ei ole kodulehte, kus kohast saaks rohkem informatsiooni ammutada? Usun, et see inimene sai sellel samal päeval kellegilt teiselt samuti visiitkaardi koos kodulehe aadressiga, kust saada lisaväärtust enda tootele või teenusele juurde.

Ära maga maha enda võimalust tulla otsingumootoris enne oma konkurente, telli enda veebileht juba täna!

Telli enda veebileht SIIT, kindlasti maini kontakti võttes BLOGI10 ja saad 10% veebilehe soodsamalt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Andify Liitus Dignigyga