fbpx

Crocoblock kodulehe tegemine

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Crocoblock on täielik pistikprogrammide komplekt, et teha Elementori abil oma veebisaidiga hämmastavaid asju. See pakub tohutut väärtust ja on nii algajale sobiv kui ka arendajatele suurepärane.

Veebiarendus on viimase kümne aasta jooksul jõudnud kaugele. Oli aeg, kui peate oma veebisaidi arendamiseks leidma kogenud CSS- ja PHP-kirjutajad. Isegi nädalatepikkuste pöörete korral ei olnud viimasel veebilehel dünaamikat, väledust ja reageerimisvõimet, millest on saanud moodsate veebilehtede põhifunktsioon.

WordPressi (WP) populaarsus CMS-iga ning seejärel tasuta domeenipakkuja ja veebiehitaja muutis mängu täielikult. See võimaldas kõigil luua oma veebilehti, ilma et oleks vaja programmeerimiskeelte asjatundlikkust. Varasematel WP-lehtedel oli väga elementaarne kujundus ja piiratud funktsioonid. See muutus Elementori saabumisel – lohistamise ja lehe looja, mis võimaldab kasutajatel kujundada oma WP-lehti nagu iga eranditult välja töötatud veebisait.

WordPressi ja Elementori kombinatsioon on hõlbustanud jätkuvat e-kaubanduse buumi. Elementor vajab pistikprogramme, et neid WP veebisaidil kasutada. See nõue on loonud terve tööstusharu WP pistikprogrammide tellimisteenuseid. Ühe neist tellimisteenustest nimega Crocoblock oleme selle proloogi kirjutanud. Crocoblock on tööriistakomplekt, mida vajate WordPressis ja Elementoris kickassi veebilehtede loomiseks.

Enne kui läheme arutama Crocoblocki WordPressi kasutamise konkreetseid eeliseid, vaatame, mis on selle tellimispaketis.

Kerge kasutada

Kui olete Elementoriga tuttav, pole teil CrocoBlocki kasutamisega probleeme.

Hind

Uskumatu väärtus ulatuslikule pistikprogrammide komplektile.

Support

Tugi on reageeriv ja innukas aitama.

Uuenduslik pistikprogrammide komplekt
Kaunilt kujundatud mallid
Eelnevalt kujundatud jaotised
WooCommerce Ehitaja
Päise / jaluse ehitaja
Mõned pistikprogrammid põhjustavad jõudlusprobleeme
Ainult Elementori jaoks

1. Kodeerimine pole vajalik

Programmeerimiskeeli pole lihtne õppida ja nende valimine sujuva veebilehe loomiseks on veelgi keerulisem. See on põhjus, miks veebi kujundamine ja majutamine piirdus suurema osa Interneti ajastust käputäie spetsialistidega. WP valmis pistikprogrammid, nagu Crocoblock, on mängu muutnud, kui tegemist on üksikasjaliku ja disainirohke veebisaidi seadistamisega.

Crocoblock võimaldab teil kasutada kõiki kaasaegse veebidisaini elemente ilma asjade taustale minemata. Näiteks kui soovite oma veebilehele lisada uue vidina, pole teil vaja koodi kirjutamiseks asjatundjat. Lihtsalt lohistage Crocoblocki andmebaasist eelnevalt kodeeritud ja eelnevalt kujundatud vidin ning muutke see Elementori leheehitaja kaudu oma WP veebisaidi osaks.

2. Pakub Live Page Ehitamist

Möödas on ajad, mil enne veebi või selle mõne elemendina käivitamist tuli kirjutada terve kood. See pikaajaline loomisprotsess hoiab kasutajaid veebisaitide katsetamisest eemal. Selliste tööriistade nagu Crocoblock ja Elementor saabumine on kasutajaid motiveerinud oma veebisaidil võimalikult palju disainikatseid tegema.

Crocoblock ühildub suurepäraselt Elementori reaalajas lehe loomise funktsiooniga. See nõtkus muudab veebiarenduse tõeliselt kaasahaaravaks ja paindlikuks kogemuseks. Ükskõik millised täiendused, väljajätmised või asendused teete veebisaidil, kui loote selle Elementoris ja kasutate tööriistu Crocoblocki tööriistakomplektist, näete neid tehes.

WordPressi eksperdid on ühel meelel, et see veebisaidi sujuv reaalajas ülesehitamine on vähendanud uue veebisaidi võrku saamise seisakuid. Selle elava veebihoone teine tore asi on see, et te ei pea tegema kompromisse mis tahes funktsionaalse või kujundusliku elemendi osas.

3. Sisaldab veebielementide hoidlat

Crocoblockil on eelnevalt kujundatud mallide, välimuste ja sisuosade kogu. See pidevalt kasvav disaini- ja veebielementide andmebaas muudab Crocoblocki WordPressi lehtede jaoks ühe akna lahenduseks. Need eelnevalt kujundatud mallid hõlmavad kõiki tänapäevaseid teemasid, mille ümber peate võib-olla oma veebisaidi üles ehitama.

4. Pakub väärtuslikke Elementori lisandmooduleid

Kui soovite oma veebisaidi WordPressis arendamise ajal suurendada Elementori kasutatavust, leiate kogu Crocoblocki jaotise Jet Plugins tõeliselt abivalmis. Kui teie käsutuses on Crocoblocki Elementori lisandmoodulid, saate oma veebisaidi luua mis tahes ettevõtte jaoks või mis tahes teema jaoks. Praeguse seisuga saate 18 erinevat Jet-pistikprogrammi, mida Elementoris kasutada.

Anname kiire ülevaate paarist neist pistikprogrammidest ja lisandmoodulitest. See annab teile idee Crocoblocki ja Elementori kasulikkusest.

JetEngine tuum

Nagu nimigi ütleb, on see Jeti pistikprogramm Crocoblocki peamine Elementori lisandmoodul. Mis tahes teema, naha, päise ja jaluse jaoks, mille soovite Crocoblockist eksportida, peate kõigepealt laadima Jet Theme Core üles Elementorisse.

JetBooking

Kui teie veebisaidil peab olema broneerimisjaotis, saate selle kasutajaliidese ja kasutajaliidese sujuvamaks muuta Jet Bookingi pistikprogrammi abil. Selle lisandmooduli abil saate teha hõlpsasti kasutatava broneerimislehe, katsetamata ühte koodirida.

Jet Woobuilder

WordPress WooCommerce võimaldab kasutajatel veebipoodide jaoks oma veebisaite luua. See Crocoblocki pistikprogramm on mõeldud kõigile e-kaubanduse poode seadistavatele kasutajatele. Jet Woobuilderit kasutatakse dünaamiliste vidinate loendiga poodide ja tootelehtede mallide loomiseks. Jet Woobuilderi kasutamine teie WP hostitud e-kaubanduse lehel parandab teie klientide ostukogemust.

JetAppointment

Kui juhite hallatavat teenindusettevõtet ja soovite tagada, et selle veebisait näeks välja osa, on Jet Appointmenti pistikprogramm proovimist väärt. Saate seda kasutada ka veebisaitide jaoks, kus soovite, et kasutajad lepiksid kohtumisi probleemideta.

Selliseid Jeti pistikprogramme on veel 14, mida saate veebisaitide väljatöötamiseks peaaegu igaks otstarbeks ja ka Elementori leheehituskeskkonnas töötades.

5. Aitab kaasa reageerivate kujunduste loomisel

Täna ei saa te oma veebisaiti asjakohaste otsingupäringute järgi Google’i esimesel lehel järjestada, kui sellel pole reageerivat veebikujundust. Crocoblock mõistab tundliku veebidisaini olulisust ja aitab seega ka selle loomisel. Alustuseks võimaldab Elementor Page Builderi agility ja reaalajas väljund näha, kuidas leht erinevates seadmetes välja näeb.

Teiseks ja veelgi olulisem on see, et enamikul Crocoblocki pakutavatest kujundus- ja sisuelementidest on reageerivad veerised, polsterdused ja lüngad. See tähendab, et te ei pea lisapingutusi tegema, et oma WP-veebileht reageeriks.

6. Töötab hästi WooCommerce lehemallidega

Küsige ükskõik milliselt WordPressi arendusagentuurilt ja nad ütlevad teile, et enamik nende klientidest haldavad e-kaubanduse poode. Pole kahtlust, et WordPressi pidev arendamine võlgneb selle paljuski e-kaubanduse äri laienemisele. Crocoblock hõlbustab ka Elementori kasutajaid, kes töötavad WP WooCommerce pistikprogrammi kallal.

Crocoblocki päiseid, jaluseid ja muid elemente saate kasutada nii WooCommerce’i malli ühe toote lehel kui ka poe lehel, et muuta oma e-poe veebisait dünaamilisemaks ja kooskõlas teie kaubamärgiga

Kokkuvõte kodulehe tegemine crocoblock ja elementoriga

WordPressist on saanud üks suurimaid Interneti-kasutajate platvorme oma veebisaitide loomiseks ja arendamiseks, ilma et oleks vaja kurnavat taustaprogrammi. Siiski ei saa te WordPressi veebiehitusfunktsioonidest maksimumi võtta, kui te ei kasuta õiget pistikprogrammide, mallide ja lehtede koostajat. Saades Elementorile Crocoblocki tellimuse, saate oma WP veebisaidi eakaaslaste seas eristada.

Lisateabe saamiseks WP arenduse ja Crocoblocki parima kasutamise kohta võtke ühendust meie, kui WordPressi arendusagentuuriga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Andify Liitus Dignigyga