fbpx

6 Põhjust Miks Kodulehe loomine paneb raha teenima • Blogid & E-Poed & Teenused

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kodulehe loomine on kunst ja vajalik iga äri edendamiseks. Tänases blogis on Andify välja toonud mis on selle põhjus miks seda teha. Sajandeid on inimesed leidnud sadu viise suhtlemiseks ja koostööks nii ametialaste kui ka isiklikel eesmärkidel. Sellest ajast alates, kui Internet mängu tuli, on need inimtegevuse suunad olnud tõeliselt silmapaistva edusammuga. See muutus viimase kümnendi jooksul eriti märkimisväärselt ja muljetavaldavalt, laiema Interneti kättesaadavuse ja uue tehnoloogia väljatöötamise kaudu. Kümme või kakskümment aastat tagasi peeti kodulehe omamist mingisuguseks luksuseks, samas kui tänapäeval on see sageli laialt kasutatav ja oluline isikliku, tööalase ja ärilise kasvu tegur.

Uskumatult paljude kodulehtede taga on palju suuri ja väikeseid eesmärke, mille arv näib kasvavat iga minutiga. Internet Live Stats andmetel on tänapäeval veebis üle 1,8 miljardi kodulehe. Esimese miljardi verstapost saavutati esmakordselt 2014. aasta septembris, mida kinnitas NetCraft oma 2014. aasta oktoobri veebiserveri uuringus ning mille esmalt hindas ja teatas Internet Live Stats. See arv oli hiljem vähenenud, pöördudes tagasi passiivsete kodulehtede arvu igakuiste kõikumiste tõttu alla miljardi tasemele, enne kui see uuesti jõudis ja stabiliseerus 2016. aasta märtsis alates miljardi piirist. Üldiselt on see selline lugu hämmastavast teekonnast 1 kodulehelt 1991. aastal 1 miljardi koduleheni 2014. aastal.

Pole ime, et üha rohkem inimesi mõtleb oma kodulehe loomise idee üle ja nad jõuavad selle otsuseni erinevatel elupaikadel jõudmise erinevatel viisidel. Vaatame üle kõige populaarsemad põhjused, mis panevad inimesi oma kodulehte tegema kas ise või palgates selleks tööks spetsialiste, ning rakendades mõnel juhul mõlemat mainitud võimalust. Ideed toetavad disaineri loodud kodulehe kontseptsioone, mis vastavad konkreetsetele eesmärkidele.

Kodulehe loomine – E-Pood

Tänapäeval võtaks see põhjus kindlasti oma koha tipus. Paremate tehniliste võimalustega kaupade ja teenuste esitlemiseks ning Interneti kaudu võimaldatud kiirete ja turvaliste maksete tegemiseks kasutavad üha rohkem inimesi veebist ostmise ja müümise võimalusi otse töölaualt. See suudab toime tulla isegi isikliku veebisaidiga, kui inimesed nii suhtlevad, kui ka müüvad selle kodulehe kaudu toodetud kaupu või teenuseid. Nii et reaalse rahalise kasumi saamist võib nimetada kodulehe loomise silmapaistvate põhjuste hulgas. Pealegi toetavad tänapäevased sisuhaldussüsteemid seda eesmärki tööriistade ja funktsioonidega, mis tugevdavad otsingubrauserites kodulehe määrasid. Kas poleks mitte tore, kui teed oma kodukeses käsitööd ja inimesed saaksid neid paari klikiga osta või hoopiski tegeled mingi suuremal skaalal müügiga näiteks füüsilises poes, aga ei ole klientidele nii lähedal kui olla sooviks? Selleks ongi e-poe loomine kasulik

kodulehe loomine ja selle põhjus - internet
Veebitellimusi võimaldava pagariäri e-pood – pagarvotaks.ee
veebisaidi loomine ja selle olulisus - internet
Veebitellimusi võimaldava pagariäri kujunduskontseptsioon

Kodulehe loomine – Ettevõtte esitlemine

Teine põhjus, mis on seotud professionaalse tegevusega ja üha enamate inimeste julgustamisega oma kodulehti looma, on oma ettevõtte tutvustus, olenemata selle olemusest ja mahust. See võib olla ükskõik mis, alates lihtsast ühelehelisest veebisaidist, mis sisaldab professionaalse ja kontaktandmete põhikirjeldust, kuni keerukate veebiplatvormideni, mis pakuvad erinevaid ärisuundi või ulatuslikku portfelli. Eelmise seisukohaga võrreldes on peamine eristav omadus see, et see koduleht ei paku kogu otsemüügi tsüklit tellimusest maksmise ja kohaletoimetamiseni, selle eesmärk on tutvustada teenuseid või kaupu ning nende hankimise viise. See võib olla põhjus mitte ainult täielikult pakitud laia funktsionaalsusega kodulehti, vaid ka sama vajadust rahuldavate sihtlehtede jaoks. Kas poleks mitte tore, kui inimene ei peaks teile kirjutama/helistama, et täpsustavat infot saada Teie pakutava teenuse kohta – vaid saab lihtsalt paari klikiga kodulehelt kõik vajaliku informatsiooni kätte ja siis tellimuse kinnitada

veebilehe loomine ja selle põhjus - internet
Kuumõhupallisõite korraldava ettevõtte veebidisaini kontseptsioon
kodulehe tegemine ettevõttele ja selle põhjus
Kümblustünni renti pakkuva kodulehe disain – kümblema.ee

Kodulehe loomine – Teabe jagamine

See on põhjus, miks inimesed lõid teabe jagamiseks erinevaid blogisid ja kodulehti: need võivad olla veebiajakirjad ja ajalehed, temaatilised kogumikud ja blogijate ülevaated jne. Tavaliselt pole see suunatud otsesuhtlusele, pakkudes kasutajatele ainult värsket ja tegelikku teavet teavet. Oled pereema, kes soovib ehk oma retsepte jagada? Või hoopiski oled reisihimuline ja soovid inimestega jagada oma reise? Blogi on suurepärane võimalus nende jagamiseks. Andify veebiagentuuriga ühendust võttes on võimalik saada endale täiesti personaalne blogi taskupärase hinnaga, ära muretse Andify pakub esimest konsultatsiooni täiesti tasuta ja ei kohusta tellimust esitama – võta ühendust

kodulehe hind
Artikleid avaldava kodulehe kujunduskontseptsioon

Haridus

Veel üks põhjus kodulehe käivitamiseks on oskus ja soov pakkuda mõnda materjali ja / või suhtlust hariduseesmärkidega. Need võivad olla erinevad asjad, alates õpetaja isiklikest ajaveebidest kuni interaktiivsete entsüklopeediate või veebikursuste platvormideni.

veebiagentuur tartus
Veebikujundus entsüklopeedia jaoks

Suhtlus

Internet pakub suurepäraseid ja hõlpsasti kättesaadavaid suhtlemisvõimalusi, nii et suhtlemine võib olla veel üks hea põhjus kodulehe loomiseks, näiteks otseste aruteludega ajaveebid, foorumid, üldiste või eriteemade jaoks mõeldud suhtlusvõrgustikud jne.

kodulehe loomine tartus
LinkedIn on maailma suurim professionaalne võrk Internetis.

Kodulehe loomine – Eneseväljendus ja harjutamine

Mõnikord loovad inimesed veebisaidi eesmärgiga saada platvorm oma loovuse väljendamiseks ja konkreetsete oskuste proovimiseks, näiteks loovkirjutamine. Jällegi võivad nende veebisaitide keerukus ja kvaliteet olla väga erinevad, kuid peamine põhjus nende taga on eneseväljendus ja kasv.

andify veebiagentuur
Arhitektuurile pühendatud isikliku ajaveebi kujunduskontseptsioon

Kindlasti pole see loetelu täielikult täidetud, mainisime ainult mõnda ülemaailmselt populaarset põhjust veebilehtede loomiseks.

Soovid luua enda esimese kodulehe või e-poe, aga endal selleks puudub oskus ja/või aeg? Andify veebiagentuur aitab sind sellega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Andify Liitus Dignigyga