fbpx

Mis teeb Teie ettevõtte kodulehe heaks aastal 2020?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Suurepärase kodulehe valmistamiseks Teie firma jaoks ei piisa vaid lihtsalt veebimajutuse ja domeeni tellimisest. Selle taha läheb tegelikult palju rohkem tööd. Te võite küll tellida endale eelnevalt mainitud teenused, kuid veebileht on siiski endiselt tühi. Kui soovid, et koduleht oleks sama hea kui Su toode või teenus, siis Sinu kui tellija roll on samuti tähtis.

Sihtgrupp

Nagu me kõik teame siis ettevõtte eesmärgiks on suunata enda toode või teenus mõnele sihtgrupile. Kõikidele klientidele ühtmoodi läheneda ei ole võimalik. Selleks tuleb grupeerida kliente ühiste tunnuste alusel. Mõelge, missugused on nende probleemid Sinu toote ja teenusega seoses ja kuidas neid lahendanud olete. Mõelge miks just teie toode või teenus pakub klientidele mingisugust emotsiooni või mis probleemi see lahendab. Sellest lähtuvalt on veebilehtede loojal juba palju kergem luua erinevaid disaine kasutades näiteks mingit emotsiooni pakkuvaid värvi kombinatsioone.

Tegevusvaldkond

Oled valmis mõelnud sihtgrupi keda jahtida tahad? Järgmine samm on lahti mõtestada enda ettevõtte tegevusvaldkond. Koolitajad ja turundajad soovitavad koostada ühe lause, mis selgitaks toote või teenuse lahti täiesti võhivõõrale võimalikult hästi ja selgelt. Mida Teie arvate, kumb ütleb lugejale rohkem, kas teenused või veebimajutuse teenused? Tegevusvaldkond peab selguma kliendi jaoks kodulehele saabudes koheselt. Seega järgmine samm olekski valmis mõelda, kas te soovite hakata pakkuma tooteid enda veebilehel – sellisel juhul tuleks luua e-pood või hoopiski soovite välja tuua enda teenused või lihtsalt visiitkaart enda ettevõtte jaoks – sellisel juhul tuleks luua veebileht.

Veebimajutus ja domeen on olemas

Olete eelnevalt mainitud sammud läbinud? Nüüd on aeg luua enda ettevõtte jaoks veebileht/e-pood, et anda enda klientidele ja ettevõttele lisaväärtust. Kui endal oskusi napib siis on alati võimalus kasutada kolmanda osapoole abi, kes Teie eest antud töö professionaalselt valmis teeks.

Telli enda esimene veebileht/e-poed meilt, kirja saates maini BLOGI10 ja saad 10% enda esimeselt kodulehelt alla.

2 Responses

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Andify Liitus Dignigyga