fbpx

teenused.
kodulehe tegemine

Modernse kodulehe tegemine alates 250€. Kasutajasõbraliku ja tulemustele optimeeritud kodulehe tegemine või e-poe tegemine WordPressiga. Samuti pakume abi ka SEO Teenusega. SEO Teenus on vajalik otsingumootorites esile tulemiseks.

e-poe tegemine, kodulehe tegemine
Kodulehe tegemine wordpressiga, kodulehe loomine
SEO teenus, e-poe loomine, epoe tegemine

Kodulehe tegemine.

Hinnad al.

210

Kodulehe tegemine algab siit. Sinu ettevõtte koduleht peab olema kättesaadav igale ühele, igast seadmest – see on Teie ettevõtte visiitkaardiks. Oleme Tartus tegutsev veebiagentuur ja meie veebilehtede loomine sisaldab endas väga modernset ja ilusat välimust, kus ekraani suurus ei ole piiriks, automaatselt kohanduv disain muudetavate värvide ja piltidega. Teie kodulehe loomine on täpselt nii eriline, kui eriliseks Teie seda teha soovite, ükski pilk ei lahku teie kodulehelt ilma teadmiseta, et nad soovivad seda uuesti külastada. Samuti aitame kaasa otsingumootori sõbralikkusele, et kliendid leiaksid teid kindlasti ka kasutades näiteks Googlet.  Pakume kodulehtede tegemise teenust igaleühele. Soovid, et firma kodulehe tegemine oleks soodne või hoopiski täpselt sinu soovidele kirjeldatud? Ei ole probleemi. Modernsete kodulehede loomine alates 250€. Kasutajasõbraliku ja tulemustele optimeeritud kodulehe tegemine WordPressiga. Meil on välja toodud paketid, aga see ei tähenda, et te peaksite sealt midagi valima – võtke meiega ühendust ja teeme teile sobiliku hinnapakkumise. 

e-poe Tegemine.

Hinnad al.

360

E-poe tegemine ei ole meie jaoks mingisugune probleem. Me kõik teame, et e-poe eesmärk on olla klientidele lähemal ja kättesaadav koguaeg, seega on ka Teie tooted ja teenused vaid paari kliki kaugusel paljudest inimestest. E-poe tegemine pole olnud kunagi nii kerge – Oleme Tartus tegutsev veebiagentuur ja meie aitame juurutada uue kujunduse, tõsta konversiooni määru ja müüki WordPressiga, et ükski ost ei jääks tegemata. Samuti aitame kaasa otsingumootori sõbralikkusele, et kliendid leiaksid teid kindlasti ka kasutades näiteks Googlet. Soovid, et ettevõtte e-poe tegemine oleks soodne või hoopiski täpselt sinu soovidele kirjeldatud? Ei ole probleemi. Meil on välja toodud paketid, aga see ei tähenda, et te peaksite sealt midagi valima – võtke meiega ühendust ja teeme teile sobiliku hinnapakkumise. 

Kodulehtede tegemine wordpressiga, samuti ka SEO Teenus, kodulehtede tegemine tartus
SEO teenus, kodulehe tegemine, kodulehtede tegemine loomine

SEO teenus.

Hinnad al.

150

SEO teenus ehk kodulehe optimeerimine otsingumootorite jaoks aitab veebilehe positsioone näiteks Googles parandada ja see läbi konkurente edestada. Otsides vastavalt märksõnale tulles soovitusliku veebilehena ette enne teisi. Oleme Tartus tegutsev veebiagentuur ja meie põhiliseks eesmärgiks on kodulehe tegmine ja läbi selle Teie nähtavust googles parandada ning teha ka Teie koduleht nähtavaks potensiaalsete klientide jaoks, kui teil on soov teostada SEO optimeerimine. Otsingumootoritele optimeerimine on tänapäeval kõige vajalikum asi äri edendamiseks veebis.

Kodulehe tegemine

Praeguseks on tehnoloogia arenenud nii palju, et igal ühel meist peaaegu on olemas nii arvuti, kui ka nutitelefon. Tänu arengule on võimalik enda soovidele vastavat teenust ka palju kergem leida leides ettevõtte kodulehe või e-pood. Tuleb kasutada vaid endale meelepärast ostingumootorit ja tänu meie pakutavale SEO teenusele ja imelistele veebilehtede välimustele tunneb kindlasti sinna jõudnud klient, nagu ta oleks osa sellest. Miks tasub kodulehe tegemine ära? Tulemuseks on kergesti leitav, soodne ja ilus firma koduleht on praeguses ajastuses üks põhilisi asju mida iga ettevõte vajab. Tänu uuele või uuenenud kodulehele / e-poele on võimalik suurendada enda konversiooni määrasid ja müügi suurenemist. Enam ei ole mõtet oodata, kodulehe loomine / e-poe loomine algab nüüd – oleme üheskoos tegijad!

kodulehe tegemine wordpressiga, kodulehe loomine

Andify Liitus Dignigyga