fbpx

Üksikasjalik juhend: kuidas lisada WooCommerceis tooteid?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kui tellisite meilt liiga väikese paketi või teil on tooteid ootamatult juurde tulnud siis saate tooteid juurde lisada kasutades seda õpetust.

Hüppame kohe õppematerjali sisse…

Kuidas toodet WooCommerce’is lisada

Kui tekib soov lisada juurde tooteid, avage enda veebilehe juhtpaneel ja minge Tooted>Lisa uus.

1. Lisage toote pealkiri ja kirjeldus

Sisestage pealkirja jaotisse toote nimi. Järgmisena täitke oma toote kirjeldus. Soovite, et kirjeldus (täpsemalt pikk kirjeldus) selgitaks toote eeliseid. Selle jaotise loetavuse parandamiseks võite kasutada isegi täppjaotusi.

add a WooCommerce product description

2. Valige tootetüüp ( Kui Teie e-poes on nt varieeruvad tooted )

Sõltuvalt sellest, mida müüte, võimaldab süsteem kasutada erinevaid tooteliike. Võite valida nelja peamise tooteliigi hulgast:

Lihtne toode – see on vaikimisi. Seda tüüpi tooted on süsteemi kaupluste omanike seas tavalised. Näiteks kõigile sobiv müts.
Rühmitatud toode – rühmitatud toode on tavaliselt mõeldud lihtsate toodete kombineerimiseks – näiteks pakk viiest t-särgist.
Väline / partneri toode– kui teil on kaubaladude müügiga tegelev ettevõte või sidusettevõttes asuv pood, saate selle valiku abil linkida nupu „Lisa ostukorvi” välisele lehele.
Varieeruv toode – toode, mis pakub erinevaid variatsioone, nagu värvid, suurused jne. Näiteks t-särk, kus ostjad saavad valida kas “väikese”, “keskmise”, “suure” jne.
Nende nelja peamise tooteliigi muutmiseks saate ka kaks lisavõimalust:

Virtuaalne – see valik on mõeldud neile, kes müüvad veebipõhist digitaalset toodet, mis ei vaja saadetist.
Allalaaditav – saate selle lubada, kui tootega on seotud allalaaditav fail. Näiteks e-raamat või helifail.
Selle valiku tegemiseks võite kasutada rippmenüüd ja ruute Tooteandmed, mis kuvatakse otse süsteemi redigeerija all, kuhu toote kirjelduse lisasite:

3. Täitke tooteandmete metaboks

Kui olete oma toote tüübi valinud, peate täitma ülejäänud üksikasjad toote andmekasti. Erinevate jaotiste vahel liikumiseks saate kasutada vasakpoolset menüüd.

Üldine

Vahekaardi Üldine all sisestage tava- ja soodushind.

Soodushind tuleb määrata siis, kui otsustate sooduskampaaniat korraldada. Muidu näevad ostjad tavahinda.

Laohaldus

Vahekaart Laohaldus aitab laoseisu tõhusalt hallata. SKU, laoseis ja muud valikud on seal vaikimisi olemas. Kuid kui te seda ei näe, lubage kindlasti laohaldusvalik, minnes saidile WooCommerce> Seaded> Tooted> Laohaldus.

Siin on SKU kordumatu identifitseerimisnumber, mis on saadaval igal tootel või teenusel. See hoiab tooteid eristavana ja lihtsustab varude haldamist. Ainulaadsete SKUde genereerimiseks saate SKU käsitsi määrata või kasutada süsteemi pistikprogrammi.

Võite panna linnukese, mis ütleb: “Lülita tootepõhine laohaldus sisse”. Kui teil on kindel kogus seda toodet, kui toode hakkab otsa saama veebilehel siis tuleb teile selle kohta teade.

Tarne

Vahekaardil Tarne saate kontrollida tarnitava füüsilise toote olulisi üksikasju.

Sisestage toote kaal ja mõõtmed.

Seal on valik, mida nimetatakse saateklassiks. Saatmishinnad varieeruvad kaalu, teenuse tüübi ja muude põhjuste tõttu. Tarne klass rühmitab tooteid vastavalt kaalupiirangutele.

Näiteks saateklassis saate rühmi 15kg hõlmavaid tooteid grupeerida ja kasutada konkreetset saadetisteenust. Siis saate korraldada raskemaid ja saata need prioriteetse postiga jne.

Seotud tooted

Seotud tooted on kaupluse tulude suurendamiseks. Selle saavutamiseks on kaks võimalust; võite kas linkida tootelehel sarnaseid tooteid, mis teie klientidele võiksid meeldida (ristmüük)

WooCommerce cross-sells

Või võite soovitada kallimaid tooteid, millel on paremad omadused, s.t lisage tootele rohkem väärtust (ülesmüük).

Upsells

Omadused

Atribuudid aitavad teil seada selliseid asju nagu värvivalikud, suurused ja palju muud. Atribuudid ja variatsioonid käivad käsikäes.

Täpsemad seaded

Vahekaarti Täpsemalt saab lisada ostumärkuse, mis ilmub pärast tellimuse esitamist.

Samuti saate valida üksuse kohandatud menüüjärjekorda ja märkida kliendi tagasiside lubamiseks märkeruut.

4. Kirjutage kaasakiskuv lühikirjeldus

Kui olete täitnud toote andmekasti, liikuge toote alumise kirjelduse lahtrisse.

short description

Lühikirjeldus ilmub tavaliselt teie üksiku toote lehel nähtavale kohale. Ülalpool sisestatud pikem kirjeldus kuvatakse tavaliselt allapoole, kuigi see sõltub teie süsteemi visuaalsest teemast.

Soovituslik oleks, et teie lühikirjeldus oleks 2-3 lauset ja mitte rohkem. Lühike kirjelduse võtab otsingumootor sagedamini üles ja see on teie e-poe SEO jaoks hädavajalik. Väike copywriting ja märksõnade optimeerimine annavad teile suurepärase lühikirjelduse.

5. Lisage mõned viimistlused

Palju õnne! Teie tooteleht on peaaegu valmis, kui te järgite ülaltoodud juhiseid. Enne toote avaldamist lisage parempoolse külgriba abil järgmine teave:

Tootekategooriad ja sildid – kategooriad ja sildid aitavad teil tooteid korraldada. Teie ostjad saavad toodete leidmiseks kasutada ka teie poe esiküljel olevaid kategooriaid ja silte. Proovige need muuta loogilisteks ja kasulikuks teie sihtklientidele.
Toote pilt – toote peamise pildi lisamine. See on üksiku toote lehe suurim pilt ja ilmub ka kataloogilehel.
Tootegalerii – saate lisada täiendavaid pilte, mis ilmuvad galeriil ühe toote lehel.

6. Vajutage nuppu Avalda

Kui olete üle kontrollinud, kas kõik toote üksikasjad on õiged, võite toote avaldamiseks vajutada nuppu Avalda, nii nagu avaldaksite blogi postitust.

Kui Teil endil puudub aeg või tahe tooteid lisada, siis tasub proovida kontakteeruda meiega, ehk meil on praegu just seda vaba aega, et teie tooted lisada, et kliendid saaksid asuda koheselt tellima ja teie müük suureneks.

[email protected]

One Response

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Andify Liitus Dignigyga